Problémy v chorvátskom tíme: Útočník odmietol nastúpiť na posledných 5 minút, pošlú ho dnes domov?

MOSKVA - Chorvátsky útočník Nikola Kalinič si poriadne zavaril.
Zdroj: 28882

Chorvátsky útočník, ktorý v uplynulej sezóne nastupoval za AC Miláno, Nikola Kalinič, si poriadne zavaril. Podľa posledných informácií sa jeho účasť na svetovom šampionáte v Rusku skončí už dnes. Dôvodom je odmietnutie nastúpiť v závere zápasu proti Nigérii.

Štvrtý deň MS: Deň zaváhania favoritov a ako komentátor Mexika totálne šalel!

Zverenci Zlatka Daliča zvíťazili vo svojom úvodnom stretnutí na šampionáte 2:0 po vlastnom góle a úspešne premenenej penalte Luku Modriča.

Podľa portálu 24sata požiadal tréner Chorvátov Kaliniča, aby päť minút pred koncom vystriedal Maria Mandzukiča. Útočník AC Miláno to ale odmietol pre problémy s chrbtom. Mandžukiča tak napokon nahradil ďalší hráč Juventusu, Marko Pjaca.

Chorváti na dnes zvolali tlačovú konferenciu a očakáva sa, že Nikola Kalinič opustí šampionát predčasne.