VIDEO Bol v góloch Karius naozaj nevinne? Kontakt s Ramosom otvára možné teórie

KYJEV - Futbalisti dvojnásobného obhajcu titulu Realu Madrid zvíťazili v sobotňajšom finále Ligy majstrov 2017/2018 nad FC Liverpool 3:1. Do vitríny španielskeho veľkoklubu pribudla už trinásta trofej za prvenstvo v Európskom pohári majstrov (EPM), resp. v Lige majstrov.
Zdroj: 28735

Zápas poznačili hlavne Kariusove kuriózne brankárske zlyhania, ktoré mohli byť aj ovplyvnené kontaktom s Ramosom.

V 51. minúte Karius "daroval" úvodný gól stretnutia, keď mal loptu bezpečne v rukách a chcel ju rozohrať na spoluhráča, ale skratovo ju hodil len do nohy číhajúceho Benzemu a tá na jeho zahanbenie doputovala do bránky - 1:0.

Karius nemal svoj deň a v 83. minúte definitívne potopil nádeje svojho tímu, keď pustil za svoj chrbát ďalekonosnú strelu finálového hrdinu Balea - 3:1.