window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

Smutný príbeh má šťastný koniec: Eboué dostal pomocnú ruku od bývalého klubu!

ISTANBUL - Bývalý reprezentant z Pobrežia Slonoviny, Emmanuel Eboué, je zrejme zachránený. Pomocnú ruku mu podá jeho bývalý zamestnávateľ z Istanbulu.
Zdroj: 26818
Zdieľajte:

Bývalá hviezda Arsenalu Londýn dostane ponuku trénovať mládež v tureckom Galatasarayi Istanbul, v ktorom pôsobil ako hráč 5 rokov. Prezradil to nový tréner Galatasarayu, Fatih Terim, ktorý neváhal ani sekundu po tom, ako sa dozvedel smutný príbeh bývalého reprezentanta Pobrežia Slonoviny.

Eboué povedal anglickému denníku Daily Mirror o tom, ako stratil všetko po rozvode s bývalou manželkou a ako ho to takmer doviedlo k samovražde. Fatih Terim sa o všetkom dozvedel a podľa CNN Turkey ponúkol krajnému obrancovi post trénera tímu do štrnásť rokov.

Prečítajte si aj

FOTO S Arsenalom si zahral finále Ligy majstrov, teraz je bezdomovcom: Každý deň prosím Boha o pomoc

"Dostali sa ku mne tie správy v šatni mužstva. Spravíme všetko preto, aby sme môjmu priateľovi pomohli," povedal Terim pre CNN Turkey.

Skvelé novinky sa dostali už ak samotnému bývalému hráčovi Galatasarayu: "Bol by som veľmi šťastný, keby som dostal v Istanbule prácu. Fatih Terim je ako môj otec. Mám ho veľmi rád a spravím preňho naozaj všetko."

Turecký klub má podľa posledných informácií zaplatiť Ebouému trénerský kurz a takisto aj vybaviť bývanie v Istanbule. Smutný príbeh sa tak napokon skončí naozaj šťastne!

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články