Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO+FOTO Futbalisti na Instagrame: Vianočný špeciál

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky roka prežívajú aj futbalové hviezdy. Pozrite sa spolu s nami, ako trávili Vianoce hráči svetových veľkoklubov.
Futbalové hviezdy si užívajú vianočné sviatky.
Futbalové hviezdy si užívajú vianočné sviatky. Zdroj: instagram.com
Zdieľajte:

Miroslav Stoch

Matúš Bero

We wish you Merry Christmas !! ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Matúš Bero (@matusbero21),

Milan Škriniar

Buon Natale a tutti ?❤️? Šťastné a veselé Vianoce všetkým

Príspevok, ktorý zdieľa Milan Škriniar (@milanskriniar),

Matúš Kozáčik

Merry Christmas ???

Príspevok, ktorý zdieľa Matúš Kozáčik (@matuskozacik),

Willian

Merry Xmas from us to you. ? #WVMV

Príspevok, ktorý zdieľa Willian Borges Da Silva (@willianborges88),

Bernd Leno

Frohe Weihnachten ???

Príspevok, ktorý zdieľa Bernd Leno (@berndleno1),

Cristiano Ronaldo

Leo Messi

Feliz navidad para todos !!!

Príspevok, ktorý zdieľa Leo Messi (@leomessi),

Frank Lampard

Merry Christmas everyone! Family, food and maybe a few drinks... ??? #christmas #family

Príspevok, ktorý zdieľa Frank Lampard (@franklampard),

John Terry

Marek Suchý

?Wish You a Merry Christmas?

Príspevok, ktorý zdieľa Suchos17 (@suchos17),

James Rodríguez

Feliz navidad. ? Merry Christmas.

Príspevok, ktorý zdieľa James Rodríguez (@jamesrodriguez10),

Neymar

Família❤️Feliz Natal ?

Príspevok, ktorý zdieľa Nj ?? ? neymarjr (@neymarjr),

Ángel Di María

Feliz navidad a mis amores. Y felicidades para todos mis seguidores ??.

Príspevok, ktorý zdieľa Ángel Di María (@angeldimariajm),

Harry Kane

Jack Wilshere

Steven Gerrard

??? happy Christmas ? hope you all have a special one ?

Príspevok, ktorý zdieľa Steven Gerrard (@stevengerrard),

Robert Lewandowski

Our first Xmas Time together. We wish you all magical moments. ?‍?‍??

Príspevok, ktorý zdieľa Robert Lewandowski (@_rl9),

Bastian Schweinsteiger

Merry Christmas??Hope you have a happy and healthy holiday. #merrychristmas #froheweihnachten

Príspevok, ktorý zdieľa Bastian Schweinsteiger (@bastianschweinsteiger),

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, instagram.com

Diskusia

Podobné články