"Madridský" superpohár rozhodne piatok

Po úvodnom zápase je všetko otvorené.

V úvodnom zápase o španielsky superpohár medzi Realom Madrid a Atleticom Madrid sa na štadióne Santiaga Bernabuea zrodila remíza 1:1.

V divácky atraktívnom zápase sa v 1. polčase prezentovali domáci kombinačnou hrou v štýle "prihraj a bež", kým hostia sa trpezlivou hrou snažili o rýchle brejky. Do druhého polčasu vystriedal Cristiana Ronalda talentovaný James Rodriguez, ktorý si v 81. minúte otvoril strelecký účet v drese "Bieleho baletu". Hneď po rozohrávke mal šancu vyrovnať Koke, ale Casillas sa vyznamenal. Trest pre Real prišiel v 88. minúte, keď po rohovom kope prepadla lopta ku Raulovi Garciovi a ten prestrelil všetko čo mu stálo v ceste.

Odveta je na programe v piatok 22. augusta o 22:30 na štadióne Vicente Calderon.