VIDEO Škriniar nepremenil pokutový kop: Súboj Interu s treťoligistom nečakane rozhodla až penaltová lotéria!

MILÁNO - Osemfinálový súboj Coppa Italia priniesol nečakanú drámu. Veľký favorit stretnutia milánsky Inter aj so slovenskou oporou Milanom Škriniarom v základnej zostave nedokázal v riadnom hracom čase a tiež v následnom predĺžení ani raz prekonať defenzívu treťoligového tímu Pordenone Calcio a tak diváci na San Sire boli svedkami penaltovej drámy...
Zdroj: 26682

V jej tretej sérii si loptu za domácich postavil aj Škriniar, ktorý však za vyrovnaného stavu 2:2 svoj pokus nedokázal premeniť. Hrdinom stretnutia sa napokon stal Škriniarov kolega z obrany - japonský zadák Yuto Nagatomo, ktorý premenenou penaltou stanovil konečné skóre 5:4 a po veľkej dráme poslal favorizovaný Inter do štvrťfinále pohárovej súťaže Coppa Italia.

VIDEO Škriniar na roztrhanie: Pod krídla si ho chce vziať búrlivák z Premier League!

Inter Miláno - Pordenone 0:0 po predĺžení, 5:4 v rozstrele z 11 m - do štvrťfinále postúpil Inter Miláno
Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas a v 3. sérii rozstrelu nepremenil svoj pokus.