ŠK Slovan Bratislava - FK Senica 4:1 - 1460
ViOn Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica 1:1 - 1200
DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava 1:0 - 2157
ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina 1:0 - 2850
Spartak Trnava - MFK Ružomberok 2:0 - 2493
AS Trenčín - MFK Košice 4:2 -2581
Spolu: 12 741 divákov
Priemer na zápas: 2 123 divákov

Gól kola: Seydouba Soumah (Slovan)
Navrátilec na naše trávniky Samuel Štefánik odohral síce len 45 minút, ale aj počas nich stihol byť súčasťou gólovej akcie belasých. V 32. minúte si šikovne narazil so Soumahom, ktorý sa dostal za obranu Senice a zvýšil na 2:0. Soumah opäť raz ukázal, že je veľmi platným hráčom, pokiaľ hrá pre tím. Seničania mali s jeho technickými kúskami veľké starosti a bol to práve Soumah, ktorý sa veľkou mierou pričinil o víťazstvo domácich. Ak vydrží hraťv nastolenom trende, veríme, že narobí problémy aj bieloruskému Borisovu v play-off Ligy majstrov.

Moment kola: Kubíkov hetrik
V Trenčíne to dlho vyzeralo na prekvapenie. Košičania, ktorý dovtedy nezískali ani bod siahali až do 76. minúty na víťazstvo. Všetky ich nádeje uhasil František Kubík, ktorý v priebehu štvrťhodinky otočil skóre zápasu z 1:2 na 4:2. Boli to jeho prvé tri góly v prebiehajúcej sezóne a vďaka nim sa dotiahol na delené druhé miesto v tabuľke kanonierov. Treba povedať, že domáci v druhom polčase jasne prevýšili východniarov a zúročili poznatky z pohárovej Európy. Po vyrovnávajúcom zásahu prešli na vyšší rýchlostný stupeň, ktorému hostia vôbec nestačili a z hráčom Košíc sa stali len štatisti.

Najlepšia jedenástka podľa FutbalovýSvet.sk: Penksa (D. Streda) – Andrič (Podbrezová), Hudák (Slovan), Tóth (Trnava), O. Szabó (D. Streda) - Casado (Trnava), Soumah (Slovan), Gal-Andrezly (Podbrezová), Vlasko (Trnava) – Haskič (Košice), Kubík (Trenčín)

Zdroj informácií: Futbalový svet