VIDEO Hviezdy PSG po prvom inkasovanom góle v Lige majstrov predviedli ďalší ničivý uragán

PARÍŽ - Futbalisti PSG už po pár sekundách nečakane inkasovali vôbec prvý gól v Lige majstrov, potom však prišiel ďalší galakoncert domácich hviezd, tentokrát to schytali hráči škótskeho Celticu Glasgow.
Zdroj: 26300

Spomedzi stredajších aktérov Ligy majstrov má plný počet bodov už iba Paríž St. Germain v B-skupine. Na svojom štadióne zvíťazil nad Celticom Glasgow vysoko 7:1. Hostia síce otvorili skóre, ale Neymar (2 góly), Edinson Cavani a Kylian Mbappé už do prestávky otočili stav v prospech veľkého favorita a ten pridal v druhom polčase ďalšie tri góly.

VIDEO Barcelona neprehrala ani v Turíne a postupuje, Juventus bude musieť o osemfinále zabojovať

Bayern Mníchov mal tiež istú účasť v jarných bojoch, po víťazstve na trávniku Anderlechtu Brusel 2:1 môže stále obsadiť prvé miesto.

B-skupina:

Paríž St. Germain - Celtic Glasgow 7:1 (4:1)
Góly: 9. a 22. Neymar, 29. a 79. Cavani, 36. Mbappé, 75. Veratti, 80. Alves - 1. Dembelé. Rozhodoval: Sidiropoulos (Gréc.)

Anderlecht Brusel - Bayern Mníchov 1:2 (0:0)
Góly: 63. Hanni - 51. Lewandowski, 77. Tolisso. Rozhodoval: Taylor (Angl.)