Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Kuriózna situácia v Anglicku: Brankár bol vylúčený za močenie počas hry!

BRADFORD - Futbal prináša aj situácie, pri ktorých nevieme, či sa máme nad nimi pousmiať alebo sa chytať za hlavu. V tejto konkrétnej veci, sa schádzajú oba tipy situácii.
Max Crocombe sa vymočil na hraciu plochu počas zápasu.
Max Crocombe sa vymočil na hraciu plochu počas zápasu. Zdroj: sportbible.com
Zdieľajte:

Brankár Salfordu City Max Crocombe, v zápase šiestej ligy proti celku Bradford Park Avenue dostal červenú kartu, za močenie. Ako sa to stalo?

Prečítajte si aj

Bývalý český reprezentant napadol rozhodcu.VIDEO+FOTO Bývalý český reprezentant napadol rozhodcu, v amoku ho udrel päsťou do hlavy!

Do konca zápasu zostávalo päť minút a mechúr brankára novozelándskej reprezentácie si pýtal vyprázdniť. Dvakrát sa domáceho usporiadateľa opýtal, či sa môže vymočiť niekde pri tribúne. Odpoveď znela dvakrát nie, no rebelská povaha kmeňového hráča Oxfordu United porušila rady usporiadateľa, a preto Crocombe vykonal potrebu pri bočnej strane tribúny. Avšak, pri čine ho videl čiarový rozhodca, ktorý okamžite zalarmoval hlavného arbitra.

Max Crocombe počúva verdikt rozhodcu.
Zdroj: Twitter

Trest však dvadsaťštyriročný hráč nedostal len od rozhodcov, ale aj od jedného z fanúšikov Bradfordu, ktorý na neho zavolal políciu. Po zápase na sociálnej sieti Twitter sa verejne ospravedlnil za svoj čin.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: thesun.co.uk

Diskusia

Podobné články