VIDEO Obrovská smola: Francúzsky tím zahodil dve tutovky za pár sekúnd, potom prišiel tvrdý trest!

ŠTRASBURG - Futbalisti francúzskeho Štrasburgu majú za sebou ťažký zápas na domácej pôde proti Olympique Marseille.
Zdroj: 25510

Domáci síce už od piatej minúty prehrávali po góle Payeta 0:1, no ešte v prvom polčase dokázal vyrovnať Aholou. V druhom polčase ale najskôr opäť naklonil misky váh na stranu Olympique vlastenec Koného.

VIDEO Toto neznáša nik: Futbalista súpera dvakrát položil na zadok, ten ho následne tvrdo fauloval!

Ten istý hráč o pár minút skóroval znovu, ale už do tej správnej brány a bolo 2:2. V 74. minúte poslal Štrasburg prvýkrát v zápase do vedenia Lienard a domáci siahali na druhú výhru v sezóne.

Víťazstvo mohli potvrdiť už v 79. minúte, kedy po peknej akcii spálili dve stopercentné šance na gól. Najprv Bahoken trafil iba tyč a z následnej dorážky netrafil prázdnu bránu Terrier.

Ako to už býva zvykom, aj v tomto zápase sa napokon potvrdilo staré známe - Nedáš, dostaneš. V 88. minúte vyrovnal na konečných 3:3 grécky útočník Kostas Mitroglou.