VIDEO Ronaldo spasiteľom rekordného Realu: Barcelona v šlágri stratila prvé body

MADRID - Futbalisti Realu Madrid triumfovali v sobotnom stretnutí 8. kola najvyššej španielskej súťaže na pôde Getafe tesne 2:1. Hostia viedli cez prestávku 1:0 po góle Karima Benzemu, domáci vyrovnali v 56. minúte zásluhou Jorgeho Molinu. Cristiano Ronaldo rozhodol o troch bodoch pre favorita päť minút pred koncom riadneho hracieho času. Real si pripísal tretie ligové víťazstvo za sebou a zároveň vyhral už trinásty zápas vonku za sebou, čo sa ešte v histórii španielskej ligy nikomu nepodarilo!
Zdroj: 22419

Líder tabuľky FC Barcelona premiérovo v sezóne nezabodoval naplno, keď remizoval na ihrisku Atlética Madrid 1:1. Luis Suárez zachránil aspoň bod pre hostí osem minút pred koncom riadneho hracieho času. Katalánci figurujú na čele so ziskom 22 bodov.

VIDEO Hamšíkov Neapol ide ako píla: Juventus šokujúco doma zaváhal!