VIDEO Infarktový záver v Miláne, slávny premožiteľ Ružomberka doma nečakane zaváhal

MILÁNO - Futbalisti milánskeho AC po veľkej dráme potešili domáce San Siro, keď v druhom vystúpení skupiny napokon predsa len zdolali chorvátsky celok HNK Rijeka po divokom priebehu 3:2.
Zdroj: 25057

Milánske AC po góloch Andrého Silvu a Musacchia viedlo pohodlne 2:0, ale gól z 84. a penaltový zásah z 89. minúty posadil chorvátskeho súpera na koňa. Keď sa už zdalo, že milánski fanúšikovia sa budú musieť uspokojiť s remízou, v 94. minúte zariadil triumf domácich talentovaný mladík Cutrone.

VIDEO Stoch so Slaviou zabodoval v Astane, Bakoš pečatil výhru Plzne

V druhom zápase skupiný aténske AEK doma remizovalo s Austriou Viedeň 2:2 a na vedúce Miláno tak grécky tím stráca dva body.

Nečakané zaváhanie priniesol súboj na pôde favorizovaného Evertonu, ktorý v predkole vyradil slovenský MFK Ružomberok. Góly Rooneyho a Vlašiča znamenali proti cyperskému Apollonu domáci obrat na 2:1, ale posledné slovo mali hostia, keď v 88. minúte stanovil konečný rezultát Yuste. Cyperský outsider vyrovnal aj napriek tomu, že dve minúty pred gólom inkasoval za hrubosť červenú kartu hosťujúci Roberge a hostia tak už dohrávali v oslabení.

Everton teda po prehre na pôde talianskej Atalanty Bergamo (0:3) nezvládol ani druhé vystúpenie na Goodison Parku a v skupine E je s jediným bodom nečakane posledný.

V F-skupine prehral Zlín na ihrisku Lokomotivu Moskva 0:3, domáci rozhodli už v prvom polčase.