window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

VIDEO Neuveriteľný moment: Namiesto pobytu na trávniku skončil v putách. Polícia zatkla hráča priamo cez zápas

KHL
PORTO ALEGRE - Hráč sedel na lavičke náhradníkov, no napokon skončil v putách.
Zdroj: reprofoto: youtube.com
Zdieľajte:

Tak toto sme ešte nevideli. Hráč brazílskeho druholigového klubu Sapucaiense Marlon Natanael čakal na svoju šancu na lavičke náhradníkov. Možného pobytu na trávniku sa však nedočkal. Skôr, ako ho stihol povolať tréner, stáli pred ním policajti a nasadili mu putá.

Prečítajte si aj: VIDEO+FOTO Záver finále ruského pohára poznačila hromadná mastenica, lietali päste i kopance

Dvadsaťjedenročného Natanaela zadržali pre podozrenie z účasti v skupine ľudí, ktorá pod hrozbou vyhrážok nútila ľudí vyberať peniaze z bankomatov a odovzdať im ich. Hráč, ktorého polícia z Porto Alegre sledovala niekoľko dní, nie je pre bezpečnostné zložky neznámy. V minulosti už mal opletačky so zákonom pre krádež auta.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články