window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

Na jeseň bol v Európskej lige hrdinom, teraz ho čakalo šokujúce prekvapenie

NYON - Fenerbahce už so Stochom v Európskej lige nepočíta.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Počas jesennej časti Európskej ligy patril k dôležitým členom tímu, dalo by sa povedať, že v určitých zápasoch bol hrdinom. Teraz však zažil Miroslav Stoch nepríjemné prekvapenie, jeho Fenerbahce vstúpi do jarných bojov bez slovenského reprezentanta! Informovala stránka uefa.com.

Prečítajte si aj: VIDEO Nepríčetný Tošič takmer prizabil van Persieho. Na Twitteri si ho podala aj jeho manželka: Si sprostý sk**vysyn!

Rýchlonohý krídelník troma gólmi zostrelil v play-off švajčiarsky Grasshopper, v novembri pridal aj zásah do siete ukrajinskej Zorie Luhansk. Teraz sa nezmestil na tímovú súpisku pred jarným šestnásťfinále. V mužstve naopak nechýba jeho krajan Martin Škrtel, pribudlo trio Chahechouhe, Fernandao a Güveli.

Zmeny sa udiali aj u ďalších tímov, bývalý hráč AS Trenčín Samuel Kalu bol doplnení na súpisku belgického KAA Gent. Exkošičan Uroš Matič pribudol do tímu FC Kodaň, Zenit Petrohrad počíta aj s novou akvizíciou, srbským obrancom Branislavom Ivanovičom, ktorý prišiel z Chelsea Londýn.

Prvé zápasy šestnásťfinále sú na programe 16. februára, odvety 22. a 23. februára.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: uefa.com

Diskusia

Podobné články