Slovenský talent hrdinom Hellasu: Výbornými výkonmi zaujal slávny veľkoklub

VERONA - Vybojuje si prestup do slávneho talianskeho veľkoklubu?
Zdroj: instagram.com/hellasveronafc

V úvodnom stretnutí odvetnej časti talianskej juniorskej súťaže Primavera zdolala Hellas Verona Bresciu 2:0. Hrdinom zápasu sa stal slovenský futbalista Ľubomír Tupta, ktorý zaznamenal oba góly. Mládežnícky reprezentant, ktorý odohral celé stretnutie sa presadil v 12. a 70. minúte, jeho krajan v drese Hellasu Šimon Štefanec hral do 86. minúty. Hellas figuruje na prvej priečke tabuľkového poradia Primavery

Prečítajte si aj: Aj slávny Real dostal košom: Bitku o švédsky supertalent vyhral tento klub!

"Celý zápas sme dominovali, súper nemal ani jednu veľkú šancu. Keby sme premenili všetky naše príležitosti, mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom. Sme radi, že sme po dlhšom čase získali tri body," citoval Tuptu web zastupiteľskej agentúry CSM-agency.

Mladý futbalista, v súvislosti s ktorým sa už dlhšie hovorí o veľkom interese Interu Miláno, vynechal záver uplynulého kalendárneho roku pre zranenie. "Mal som natiahnuté väzy v členku. Už je to dobré, ale stále sa necítim na sto percent, ako predtým," dodal talentovaný mladík.