VIDEO Čínsky majiteľ Interu sľubuje: Privediem hviezdu Citizens aj Barcelony
Existuje už aj zoznam posíl, ktoré by noví majitelia radi videli v Taliansku. Jeden z nich je Sergio Leonel „Kun“ Agüero, ktorý dáva jeden gól za druhým, ak akurát nebojuje so zraneniami.
No útočník Manchestru City nebude lacný a Pep Guardiola si zaňho bude pýtať nemalú sumu. Okrem toho, vzhľadom k finančným možnostiam Citizens, je veľmi nepravdepodobné, že by sa zbavili jedného z najlepších hráčov Premier League.
Ešte viac zábavy vyvolala správa o kúpe Luisa Suáreza. Toho by v Interi chceli mať za každú cenu. Vedenie milánskeho klubu chce do Barcelony poslať ponuku na neskutočných 170 miliónov eur.
Keby k tomu pribalili aj ruku princezny a pol kráľovstva, v Barcelone by to možno aj zvážili. Za týchto okolností je však prestup ofenzívneho klenotu nereálny.