window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

VIDEO Šláger rozhodol jediný gól, historický bod Rostova

MADRID - Futbalisti FK Rostov získali historický prvý bod v Lige majstrov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Futbalisti Atletica Madrid zdolali v stredajšom šlágri D-skupiny Ligy majstrov Bayern Mníchov 1:0. Silu nemeckého šampióna dokonale otupili precíznym taktickým výkonom a po góle Yannicka Carrasca z 35. minúty slávili druhé víťazstvo v tohtosezónnej edícii súťaže.

Prečítajte si aj: VIDEO Famózny Hamšík gólom naštartoval Neapol

Bayern bol v prvom polčase duelu s Atleticom kombinačne vyspelejší, no až na Müllerovu príležitosť z 13. minúty veľa vody v šestnástke súpera nenamútil. Domáci opäť vsadili na kompaktnú defenzívu s vysokým pressingom, ktorým viackrát úspešne narušili súperovu rozohrávku a vyrazili do protiútoku. Nebezpečnejší boli aj v pokutovom území, čo podčiarkol Torres v 22. minúte, no vo vyloženej šanci trafil hlavou len do žrde. Nemecký šampión si na drobné zaváhania nedal pozor a v 35. minúte inkasoval. Griezmann po zisku lopty vysunul Carrasca a ten ľavačkou po zemi presne trafil k pravej žrdi. Po zmene strán sa hostia na útočnej polovici vyslovene trápili, jeho hru neoživili ani tri striedania v priebehu siedmich minút. V 83. minúte mohol poistiť tri body Antoine Griezmann, ale loptu z "bieleho bodu" poslal len do brvna. V závere sa Bayern nedostal do tlaku za vyrovnaním a na pôde takticky vyspelého mužstva prehral 0:1.

Atletico Madrid - Bayern Mníchov 1:0 (1:0)

Gól: 35. Carrasco, Rozhodoval: Marciniak (Poľ.)

FK Rostov - PSV Eindhoven 2:2 (2:2)

Góly: 8. a 37. Poloz - 14. Propper, 45.+2 L. de Jong, Rozhodoval: Turpin (Fr.)

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články