window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

VIDEO Nemci deklasovali Portugalsko, Neymar hrdinom Brazílie

RIO DE JANEIRO - Mužský turnaj sa blíži k svojmu vyvrcholeniu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Nemeckí futbalisti sa v semifinále olympijského turnaja stretnú s Nigériou. Rozhodli o tom sobotňajšie štvrťfinálové duely. V tom úvodnom Nemci rozstrieľali Portugalsko vďaka trojgólovému druhému polčasu 4:0, Nigéria následne zdolala Dánsko 2:0.

V nočných zápasoch sme spoznali aj druhú semifinálovú dvojicu, ktorú tvoria Honduras a Brazília. O postupe Hondurasu cez Kóreu rozhodol jediný gól, o ktorý sa po hodine hry postaral Elis. Domáci si poradili s Kolumbiou 2:0, keď nasjkôr Neymar v 12. minúte otvoril skóre z priameho kopu a postup medzi elitné kvarteto v závere spečatil Luan.

štvrťfinále - sumáre:

Portugalsko - Nemecko 0:4 (0:1) Góly: 45.+1 Gnabry, 57. Ginter, 75. Selke, 87. Max

Nigéria - Dánsko 2:0 (1:0)

Góly: 16. Mikel, 59. Umar

Kórejská republika - Honduras 0:1 (0:0)

Gól: 60. Elis

Brazília - Kolumbia 2:0 (1:0)

Góly: 12. Neymar, 83. Luan

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články