window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

City Arena sa bude otriasať v základoch: Spartak hlási VYPREDANÉ!

TRNAVA - Zápas Trnava - Austria je vypredaný, rozhodcom Chorvát Bebek.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Vstupenky na odvetný súboj 3. predkola Európskej ligy UEFA 2016/2017 FC Spartak Trnava - FK Austria Viedeň (štvrtok 4. augusta o 18.30 h na Štadióne Antona Malatinského) sa v predpredaji minuli závratnou rýchlosťou. Kým v utorňajších skorých ranných hodinách ich prostredníctvom internetovej stránky cityarena.maxiticket.sk bolo k dispozícii už len niečo vyše 400, o pár hodín neskôr zmizli z trhu aj tie.

Slovenský zástupca zvíťazil v prvom zápase vo Viedni 1:0 gólom kamerunského útočníka Roberta Ndipa Tambeho a vytvoril si solídnu východiskovú pozíciu na postup do play off. Odvetu v Trnave, ktorá sa bude hrať v pravej futbalovej atmosfére pred vypredanými tribúnami, zverila Európska futbalová únia (UEFA) chorvátskym rozhodcom na čele s hlavným Ivanom Bebekom. Na trnavskom štadióne bude prítomných viac ako 16-tisíc divákov.

"Sektory 13, 14, 45 do predaja nešli z bezpečnostných dôvodov - na týchto miestach bude vytvorená bezpečnostná zóna. V prípade rozhodnutia bezpečnostných zložiek prichádza do úvahy už iba otvorenie sektora 13. Ak sa tak stane, klub o tom bude včas informovať. Predaj je ukončený online i v pokladniach," uvádza oficiálna klubová stránka Spartaka.

V Trnave bude v deň stretnutia platiť zákaz podávania, predaja a požívania alkoholu na Štadióne A. Malatinského a v jeho širšom okolí, a to v čase od 14. do 22. hodiny. Nariadenie vydalo mesto Trnava na základe žiadosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a časté hromadné narušenia verejného poriadku, ktoré boli zaznamenané v minulosti medzi futbalovými fanúšikmi. Platí pre lokalitu ulíc Kollárova, Športová, A. Žarnova, Halenárska, Hlboká, Spartakovská, Dolné Bašty, Paulínska, Strelecká, B.S. Timravy a Ľudmily Podjavorinskej.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články