Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zunigu hryzie svedomie

Kolumbijský futbalový reprezentanta Camilo Zuniga poslal Neymarovi list, v ktorom sa mu ospravedlnil za spôsobené zranenie.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Obranca Zuniga v 87. minúte zozadu naskočil na krídelníka FC Barcelona a trafil ho nešetrne kolenom do dolnej časti chrbta. Neymar sa po tvrdom zásahu zvíjal na trávniku v bolestiach, z ihriska ho museli vyniesť na nosidlách. Napokon mu diagnostikovali zlomený tretí bedrový stavec a šampionát sa pre neho predčasne skončil. Zuniga v liste uviedol, že sa hlboko ospravedlňuje a je smutný po tom, čo mu spôsobil problémy. Trvá však na to, že v jeho konaní nebol žiadny zlý úmysel.

"Nikdy nemyslím na zranenie súpera. Bolo to v súboji, snažil som sa odstaviť ho. Na ihrisku bojujem za farby svojej krajiny. Nečakal som, že mu zlomím stavec. Je to veľký talent, svetová hviezda," povedal dvadsaťosemročný Zuňiga. Neymar potrebuje niekoľkodňový oddych, operácia však nie je nutná. Nasledovať bude viactýždňová liečba. Ofenzívny Brazílčan, ktorý na šampionáte strelil štyri góly, príde o semifinále i súboj o medaily na svetovom šampionáte. "Poďme sa modliť k Bohu, aby mu bolo čoskoro dobre," doplnil Zuňiga, ktorého zákrok hlavný rozhodca Carlos Velasco nepotrestal žltou kartou. Zuňiga teraz bude v Brazílii verejným nepriateľom číslo jeden.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články