Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Trnava nabrala smer Malta s jasným cieľom

Futbalisti Spartaka Trnava síce nedisponujú množstvom informácií o ich štvrtkovom súperovi v 1. predkole Európskej ligy UEFA 2014/2015 Hibernians FC z Malty, ale ich cieľom je aj tak postúpiť do 2. predkola. "Andeli" vstúpia do pohárovej Európy ako prvý slovenský zástupca v tomto ročníku vo štvrtok o 20.00 SELČ na štadióne v Ta Qali. Odveta je o týždeň v Zlatých Moravciach.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

Trnavčania v stredu pri príchode na bratislavské letisko M.R. Štefánika meškali vyše 40 minút, ale pred súbojom u nich panuje optimizmus. Tréner Juraj Jarábek má k dispozícii 13 hráčov do poľa plus dvoch brankárov. Chýbať mu bude proti 10-násobnému maltskému majstrovi Martin Vyskočil, ktorý si v utorok na tréningu zlomil ruku. Jasno ešte nemá ani v otázke brankára, ktorý bude v základnej zostave.

"Máme za sebou dobrú prípravu, jadro hráčov z minulej sezóny zostalo a dobre zapadli aj noví. O súperovi z Malty vieme skutočne málo, ale aj tak chceme postúpiť. Keďže ide o dvojzápas, nebudeme to zrejme na Malte veľmi otvárať. Mužstvá z tejto krajiny ale nemôžeme vôbec podceniť, aj včera tam Ferencváros so Sliemou len remizoval," povedal na letisku médiám kouč tretieho mužstva najvyššej slovenskej súťaže v minulej sezóne.

Kapitánom slovenského tímu bude Marek Janečka. Trnavčania sa obávali aj klimatických podmienok, ale keďže sa bude hrať o 20.00 SELČ, nemal by to byť až taký problém. Zápas ako hlavný rozhodca povedie Mark Steven Whitby z Walesu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články