Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Nemecko kráčalo po tenkom ľade

"Kráčali sme po tenkom ľade," zhodujú sa nemecké médiá
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

Hoci sa futbalistom Nemecka podarilo postúpiť už do štvrťfinále na MS v Brazílii, ich výkon v osemfinálovom dueli proti Belgicku (2:1 pp) sa ocitol pod paľbou kritiky. Podľa domácich médií im pondelňajšie predstavenie v zápase proti Francúzsku na postup do semifinále stačiť nebude.

"Náš tím podal najslabší výkon na svetovom šampionáte. Je jasné, že ak budeme takto pokračovať, v piatok proti Francúzsku prehráme," napísal denník Bild, podľa ktorého by mal Sami Khedira hrať od začiatku a kapitán Philip Lahm by sa mal vrátiť na starý post: "Naším cieľom bolo vyhrať titul. Ako to však chceme dosiahnuť bez silnej defenzívy, ofenzívneho stredu poľa a nedôrazného útoku?"

"Nemci mali veľké problémy. Kráčali po tenkom ľade," odznelo na titulnej strane Der Spiegel. Aj známy denník Die Welt uviedol, že ak bude výber "Nationalelf" hrať proti Francúzsku rovnako ako proti Alžírsku, môže sa so šampionátom rozlúčiť. "Nemecko sa dopustilo veľkého množstva chýb a to vyvoláva pochybnosti o pozícii tímu na MS," píše Die Welt.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články