Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Chiellini je usmrkanec a mal by si priznať vlastné chyby

Kapitán uruguajskej futbalovej reprezentácie nazval talianskeho obrancu Giorgia Chielliniho "usmrkancom" za tvrdenie, že ho Luis Suarez pohrýzol v rozhodujúcom zápase D-skupiny o postup do osemfinále MS v Brazílii.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

Luagno, ktorý pre zranenie nezasiahol do víťazného zápasu (1:0), tvrdí, že neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by preukázali, že Suarezove zuby sa "zaťali" do súperovho ramena. "Televízne záznamy nič nedokazujú. Bol tam súboj, ale každý hlupák mohol vidieť, že sú to staré jazvy," uviedol Lugano.

Rozhodca si incident zo záveru zápasu, krátko predtým, ako Uruguaj rozhodol o svojom postupe, nevšimol a nepomohli ani veľké protesty Talianov, ani Chielliniho odkryté rameno, na ktorom bolo vidieť údajné stopy po uhryznutí. "Je to iba veľká klebetnica, zlý človek a usmrkanec. Nikdy by som to nečakal od Taliana. Radšej by mal prijať prehru a priznať si vlastné chyby," citovala Lugana agentúra dpa.

Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) už otvorila disciplinárne konanie voči Suarezovi, ktorému hrozí trest až do dvoch rokov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články