window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

VIDEO Ďuriš po zahodenej penalte: Barcelona je na tom ešte horšie!

PLZEŇ - Pokutové kopy sa pre hráčov Plzne stávajú nočnou morou.
Zdroj: fcviktoria.cz
Zdieľajte:

Hoci si vo včerajšom zápase poradili s FK Příbram hladko 4:0, musia hráči Viktorie Plzeň riešiť nepríjemné veci. V tejto sezóne totiž zahodili už štvrtú penaltu zo siedmich pokusov, tentokrát to bol Michal Ďuriš, ktorý zahodil už druhý pokutový kop. "Barcelona je kvalitnejšie mužstvo ako my, ale pri penaltách má ešte horšiu štatistiku. Takže len o kvalite hráčov to nebude," povedal po zápase slovenský útočník. Barca pritom v tejto sezóne zahodila už osem pokutových kopov. Ďuriš, ktorý sa v prípade úspešnej realizácie mohol osamostatniť na čele tabuľky strelcov nevie pochopiť, kde môže byť chyba. "Nie je nám to súdené, asi to budeme musieť viac trénovať," dodal.

Penaltu v drese Plzne nepremenili v tejto sezóne ešte Kolář a Kovařík. Pri tomto pokuse Ďuriš ani netrafil bránu. "Veril som si. Minule ju nedal Daniel Kolář, teraz som bol na rade ja. Otázne je, kto to bude nabudúce. Možno Matúš Kozáčik," konštatoval Slovák. Meno jeho krajana v bránke dokonca vyvolávali domáci fanúšikovia pred spomínanou penaltou.

Aj napriek nepremenenej penalte patril Ďuriš k najaktívnejším na trávniku. Najprv prihral na úvodný gól Rajtoralovi, nastrelil tyč a krátko po zmene strán sám rozvlnil sieť. "Tomáš Hořava to dal krásne za obranu a ja som to trafil aj trošku so šťastím. Gól som už potreboval," priznal Ďuriš, ktorého jarné strelecké suchoty trápili. "Gólov mohlo byť aj viac, ale musím byť rád aj za ten jeden," dodal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: blesk.cz

Diskusia

Podobné články