Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tulipány alebo Čile?

Kto by to bol povedal? Majstri sveta zo Španielska dostanú výprask od Holandska a proti Čile nestrelia ani gól. Títo dvaja ničitelia sna o obhájení primátu majstra sveta teraz nastúpia proti sebe.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ide o všetko. Prvenstvo v skupine, možnosť vyhnúť sa Brazílii v osemfinále, možnosť odísť zo skupiny neporazený. Holanďania si uvedomujú svoju silu. Veď dokázali poraziť majstrov sveta a to s grandióznou ľahkosťou. „Môžeme na tomto šampionáte niečo dokázať, avšak musíme preto aj niečo urobiť. Čile je silné ako tím, avšak verím, že my sme silnejší, čo dnes patrične dokážeme,“ povedal tréner Louis van Gaal. Áno, Holandsko má na to vyhrať pokojne aj celý šampionát.

Čile už na tomto šampionáte ukázalo, že s nimi rozhodne treba rátať a môžu ísť ďalej ako je osemfinále. „Chceme hrať iba proti tým najlepším. A Holandsko určite patrí medzi najlepších, ak nie vôbec najlepších. Svoj cieľ sme splnili, no teraz vieme, že máme na viac a určite sa o to pobijeme z celého srdca,“ nechala sa počuť čílskeho výberu Arturo Vidal.

Čaká na krásny zápas, o tom nie je pochýb. Dovoľujeme si tvrdiť, že možno jeden z najkrajších zápasov základných skupín. Môžeme len dúfať, že rozhodcovia si nechajú zlé verdikty na izbách v hoteli . Zápas je naplánovaný na 18:00 nášho času.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články