Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

7 najemotívnejších momentov z Brazílie

Majstrovstvá sveta prinášajú veľa emócii. Hnev, zúfalstvo, radosť, česť, hrdosť. To všetko sú emócie, ktoré lomcujú každým futbalistom. Pozrite si 7 najemotívnejších chvíľ doterajšieho priebehu MS.
Zdroj: YouTube.com
Zdieľajte:

7. Španielska krutá prehra

To, čo sa udialo hneď druhý deň MS, predznamenalo, že v Brazílii sa budú diať veľmi zaujímavé veci. Španielsko, ako obhajca titulu, prehralo svoj prvý zápas 1:5 proti Holandsku. Oranjes tak Španielom odplatili finálovú prehru z Afriky tým najlepším spôsobom, akým len mohli. Na Španielsko to malo katastrofálny dopad, čo dokumentoval aj kľúčový zápas proti Chile. Nuž, všetko sa raz musí skončiť.

6. Brazílska hymna

V našom zozname nemôže chýbať ani brazílska hymna pred otváracím zápasom šampionátu. Na tvárach brazílskych futbalistov môžete vidieť silné emócie, ktoré jasne ukazujú, ako veľmi si uvedomujú podstatu tohto šampionátu. Čerešničkou na torte bolo dospievanie druhej slohy, pri ktorej naskakovala husia koža.

5. Hart požiadal o loptu

Brankár Anglicka Joe Hart ukázal, že keď tím prehráva, emócie nepoznajú hranice. Hart tak svojským spôsobom požiadal podávača lôpt, aby mu urýchlene podal loptu. Pretože rýchlosť podania nebola podľa jeho predstav, odniesol si to mantinel. Nakoniec Anglicko prehralo a Harta to musela štvať ešte dlho po zápase.

4. Songov skrat v zápase

V zápase Kamerunu proti Chorvátsku sa diali veci. Ako prvá je nezmyselná červená karta Songa, ktorý svojským spôsobom fauloval Mandžukiča. Nuž, kto vie, čo mu v hlave lietalo pri tomto čine.

3. Kamernskí hráči v role býkov

Druhá vec, ktorá sa stala v zápase proti Chorvátsku, dokumentovala zlý stav v šatni Kamerunu. Koncom zápasu si totiž do vlasov skočili Ekotto s Moukandjom a vyzeralo to na súboj býkov. Kto vie, ako by to skončilo, keby tam nepribehol Webo. Kamerun ja tak z vonku aj z vnútra v dezolátnom stave a uvidíme, čo sa udeje koncom turnaja.

2. Suarézov plač po zápase

Na druhom mieste sa u nás umiestil Luis Suaréz, ktorý sa rozplakal v rozhovore po zápase s Anglickom. Dôvodom bola nekonečná radosť z víťazstva a hlavne to, že sa mu podarilo streliť dva góly a tak po kritike, ktorá bola nesená na jeho meno ukázal, že patrí medzi totálnu špičku. Emócie boli o to silnejšie, že naskočil hneď po zranení. Zápas nakoniec nedohral a to práve kvôli zraneniu po druhom strelenom góle. Darmo, Luis je srdciar a pravý bojovník.

1. Serey Die a jeho silný plač

Myslím si, že prvé miesto bolo všetkým hneď jasne. Je to hrdina z Pobrežia Slonoviny. Počas štátnej hymny neudržal emócie a veľmi silno sa rozplakal. Mnoho ľudí si myslelo, že ide o radosť no dôvodom bolo ale niečo úplne iné a o to smutnejšie. Pred 10 rokmi mu totiž zomrel otec. Na zápas ale nastúpil, pretože jeho otec miloval svoju krajinu a na svojho syna bol hrdý. Serey to tak urobil pre otca. Nakoniec neodohral zlý zápas, no na jeho výkone bolo vidieť, že sa nedokáže 100% sústrediť. Aj napriek tomu si zaslúži náš plný obdiv a rešpekt.

Na týchto MS sme mohli doteraz vidieť mnoho emócii. Či už pozitívnych alebo negatívnych. Veď aj o tom sú takého veľké podujatia, akými sú majstrovstvá sveta. Nič viac si futbalista nemôže priať. My sa už teraz tešíme, čo nám majstrovstvá sveta ešte tento rok prinesú.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články