Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

V Tipsporte rozdávame 600 tisíc! Naskočte do súťaže a získajte podiel z nadupaného banku!

BRATISLAVA - 600 tisíc EUR? To je sila! Na konci súťaže, ktorá vypukla už dnes v pondelok 18. januára, sa budú sypať borcom z najväčšej tipérskej komunity podiely z poriadne nafúknutého balíka.
Zdroj: Tipsport
Zdieľajte:

Pozor! Kto zmešká prvý deň, stráca šancu na výhru. Zaváhať, to by bola veľká chyba. Veď k odmene stačí len každý deň uzavrieť tikety aspoň za 4 EUR. Nič viac.

Práve dnes odštartovala súťaž 600 tisíc, ktorej názov vystihuje podstatu celoročnej výzvy. V hre je skutočne 600 tisíc EUR na vaše tikety! Na štart jednoznačne nezabudnite, inak stratíte šancu na výhru.

Natipujte si od 18. januára do 22. decembra 2016 každý deň aspoň za 4 Eurá. Všetci machri, ktorí to zvládnu, získajú podiel zo šestotisícového banku. Ďalšie podmienky? Žiadne nie sú! Skutočne stačí len pravidelne tipovať a dodržať limit 4 EUR počas 340 hracích dní.

Keď prejdete prvým týždňom súťaže, dostanete od pondelka 25. januára tri žolíky. V ďalšom priebehu s nimi môžete vynechať až tri hracie dni, vďaka ktorým nevypadnete. Tipovať môžete na webe, z mobilu, ale aj na pobočkách. Koľko EUR vám ostáva ešte natipovať do splnenia denného limitu? Koľko žolíkov máte k dispozícii a aký je podiel k aktuálnemu dňu a odhadovaný finálny podiel? To všetko zistíte v priebehu súťaže na našom webe.

Takže nezabudnite! Začíname už dnes, v pondelok 18. januára, a kto zmešká prvý deň, stráca šancu na podiel zo 600 tisíc!

Získajte podiel zo 600 tisíc!

Zaregistrujte sa TU v Tipsporte, vytvorte si svoj účet a získajte vstupný bonus až 2 000 EUR!

Zdieľajte:
Zdroj informácií: PR článok

Diskusia

Podobné články