window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

Vo Fortuna Lige ďalšia trénerská zmena, odchádza Frťala

Frťala v Podbrezovej skončil, nahradil ho Fabuľa.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zdenko Frťala už nie je trénerom futbalistov ŽP Šport Podbrezová. Štyridsaťpäťročný kouč sa dohodol s vedením aktuálne posledného tímu Fortuna ligy 2015/2016 na predčasnom ukončení spolupráce. Vo funkcii ho nahradil Marek Fabuľa, ktorý v tejto sezóne viedol VSS Košice. Informoval o tom vo svojom utorňajšom vydaní denník Šport.

Päť prehier v rade a pozícia na samom dne tabuľky - to sú hlavné dôvody, prečo Frťala v Podbrezovej skončil. "So športovým vedením klubu sme sa dohodli na ukončení vzájomnej spolupráce. V doterajšom priebehu sezóny sme dostávali hlúpe góly a nepremieňali sme šance. Ale celkovo je to na hlbšiu analýzu. Neľutujem však ani jednu minútu, čo som bol v Podbrezovej," uviedol pre denník Šport Frťala, ktorý odchádzal zo šatne za potlesku hráčov.

Z dvoch kandidátov na trénerský post si vedenie ŽP Šport vybralo Fabuľu, ktorý musel najprv v Košiciach požiadať o uvoľnenie spod zmluvy. V pondelok už absolvoval v Podbrezovej prvý tréning.

Podbrezovej patrí po deviatich odohratých zápasoch sezóny posledná 12. priečka v tabuľke, na konte má jedno víťazstvo, dve remízy a šesť prehier pri celkovom skóre 13:20.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články