window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
Futbalový svet

Mexický reprezentant Dos Santos zamieril do MLS

KHL
Mexický futbalový reprezentant Giovani dos Santos sa stal novou posilou úradujúceho šampióna americkej MLS Los Angeles Galaxy.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dvadsaťšesťročný ofenzívny univerzál prichádza do Kalifornie po úspešnom pôsobení v španielskom Villarreale. Za „žltú ponorku” odohral počas dvoch sezón v Primera División 58 zápasov, v ktorých strelil 12 gólov.

„Giovani je výnimočným hráčom. Má obrovské skúsenosti, dlhé roky hrával na tej najvyššej úrovni. Sme presvedčení, že u nás bude futbalovo ďalej napredovať,” povedal na margo novej akvizície pre agentúru AP tréner a generálny manažér LA Galaxy Bruce Arena. V klube dúfajú, že Dos Santos pomôže pritiahnuť nových fanúšikov. V južnej časti Kalifornie totiž žije početná latinskoamerická komunita.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články