Špílmachr Valbuena zazářil

Skvělý výkon záložníka Olympique de Marseille.

Marseillský špílmachr Mathieu Valbuena včera zazářil. V přátelském utkání Francie s Norskem se třemi asistencemi podílel na výhře Les Blues 4:0.

Všechno začalo v patnácté minutě, když po jeho nadýchaném centru skóroval hlavou Pogba. Mathieu se sice před převzetím míče nacházel v ofsajdu, ale rozhodčí si toho nevšiml.

Druhý gól připravil pro Oliviera Girouda, kterému přiklepl míč na šestnáctku. Ten si potom poradil s halfvolejem, poslal jej do šibenice a Les Blues vedli již 2:0.

Svou třetí asistenci si připsal při druhém gólu Oliviera Girouda. Z kraje vápna krásně posadil míč na jeho hlavu. Bylo to 4:0 a probíhala sedmdesátá minuta.

Hned poté byl střídán Grenierem. Stav se do konce zápasu nezměnil a Francie zvítězila 4:0, jen dodejme, že třetí branku vsítil Louic Rémy, Valbuenův bývalý spoluhráč.

Zdroj informácií: Vlastní tvorba