Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Yaya Touré ostáva na Etihad Stadium

Stredopoliar Yaya Toure definitívne ukončil dohady o svojej budúcnosti v anglickom futbalovom klube Manchester City. Reprezentant Pobrežia Slonoviny povedal, že "určite zostane", pretože chce s tímom získať viac trofejí.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Hráčov agent Dimitri Seluk ešte minulý mesiac uviedol, že "na 90 percent opustí" Etihad Stadium, ale minulý týždeň zmenil názor a po stretnutí s vedením pripustil, že ostane v klube. Tridsaťdvaročný Toure oblieka dres City od roku 2010 a mal významný podiel na zisku ligových titulov v rokoch 2012 a 2014. Uplynulá sezóna nebola z pohľadu formy jeho najvydarenejšia a navyše tímu sa nepodarilo získať žiadnu trofej. "Určite zostanem, fanúšikovia sa nemusia obávať," prezradil pre Manchester Evening News. "Mojím cieľom je urobiť všetko pre to, aby sa toto mužstvo posunulo vpred. S mojimi skúsenosťami a s novými hráčmi, ktorí zrejme v nasledujúcich týždňoch pribudnú do kádra, bude City v nasledujúcej sezóne ešte silnejšie."

ManCity ukončilo uplynulú sezónu v Premier League na druhom mieste za Chelsea Londýn. V Lige majstrov neprešli cez osemfinále, kde ich vyradila FC Barcelona.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články