Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ďuriš podpísal nový kontrakt s Viktoriou Plzeň

Slovenský futbalista Michal Ďuriš podpísal novú zmluvu s Viktoriou Plzeň.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dvadsaťšesťročný útočník je momentálne na hosťovaní v Mladej Boleslavi, v júni sa však už opäť bude hlásiť v tíme českého majstra. Ako informuje oficiálny web klubu, obe strany sa dohodli na spolupráci do roku 2018. Nový kontrakt, o rok kratší, podpísal aj Ján Holenda.

„V prípade oboch hráčoch išlo o krátke rokovania, všetky strany mali na podpísaní kontraktu veľký záujem. Honza Holenda odviedol Viktorii predovšetkým v jarnej časti sezóny vynikajúce služby a zabojoval o pozíciu útočnej jednotky. V súčte s vynikajúcou tréningovou morálkou a Honzovou veľkou chuťou v Plzni pokračovať išlo v prípade klubu o jasné rozhodnutie. Mišo Ďuriš preukázal aj na hosťovaní v Boleslavi svoje futbalové kvality, k Viktorke i k regiónu ho navyše spája silný vzťah. Ide o slovenského reprezentanta, ktorý smerom do ofenzívy môže zastať hneď niekoľko postov. Sme veľmi radi, že sa tento bojovník do kádra vracia a bude trénerovi k dispozícii hneď od štartu letnej prípravy,” povedal k podpisom oboch hráčov generálny manažér Viktorie Adolf Šádek.

Radosť z novej zmluvy neskrýval ani samotný Ďuriš. „S vedením Viktorie sme sa v predstihu dohodli, že sa v lete opäť pripojím k Plzni. V Boleslavi som prežil krásny rok, zo všetkých síl sa budem snažiť v sobotu pomôcť tímu k definitíve predkola Európskej ligy. To by bolo pre mňa ideálne lúčenie, Boleslav si tento úspech bezpochyby zaslúži. Po krátkej dovolenke sa potom budem tešiť späť do Doosan arény. K Plzni mám príjemný vzťah, klub i mesto mi jednoducho prirástlo k srdcu. Budem sa snažiť, aby som prispel k ďalším futbalovým úspechom. V drese Viktorky som zažil európske poháre a tieto okamihy si budem chcieť zopakovať,” doplnil pre fcviktoria.cz Ďuriš.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články