Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Khedira: "Real ma odstavil, vraj nie som potrebný"

Nemecký futbalista Sami Khedira vyhlásil, že ho jeho klub Real Madrid odstavil na vedľajšiu koľaj po tom, ako zlyhali rokovania o novej zmluve.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Podľa vlastných slov ho vedenie vyradilo z kádra aj v období, keď bol dostatočne pripravený hrať.

Dvadsaťosemročný stredopoliar, ktorý prestúpil k "bielemu baletu" v roku 2010 z VfB Stuttgart, opustí španielsky klub na konci sezóny. O jeho služby mali už prejaviť záujem Chelsea Londýn, Manchester United, Arsenal Londýn, FC Liverpool či Juventus Turín. Khedira sa od začiatku roka len sporadicky objavoval v zostave Realu, jeho zamestnávateľ to často odôvodňoval drobnými zraneniami. Samotný hráč pre denník Marca však uviedol, že klub ho postavil do role nechceného. "Je pravda, že som mal menšie zranenie, bolela ma pravá päta, ale to nie je dôvod, prečo som nehral. Vôbec to nebolo komplikované zranenie a bol som tímu k dispozícii," skonštatoval nemecký majster sveta. "Vždy som cítil trénerovu podporu, ale dostala sa ku mne informácia, že viac nie som potrebný. Odstavili ma a viac nedostanem šancu hrať. Toto nie je koniec, aký som si predstavoval. Bolí ma, keď ma urážajú z nedostatku profesionality, pretože tím bol pre mňa vždy dôležitý."

Khedira nie je ani v nominácii na zápas posledného kola španielskej La Ligy. V ňom si Real Madrid v sobotu zmeria sily s FC Getafe. "Nikto z klubu mi nič priamo nepovedal. To, čo sa odohralo v tejto sezóne, ma zranilo do hĺbky duše," dodal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články