window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Perez rozohral ďalšiu hru, tentokrát trénerskú

Prezident španielskeho futbalového klubu Realu Madrid chce, aby súčasného trénera Carla Ancelottiho z Talianska nahradil domáci Rafael Benitez.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Rozhodnutie Florentina Pereza prezradil agentúre dpa nemenovaný predstaviteľ kráľovského klubu. S Benitezom, ktorý momentálne trénuje slovenského reprezentanta Marek Hamšíka v SSC Neapol, už údajne uzavreli aj predbežnú zmluvu.

Päťdesiatpäťročný Benitez v minulosti viedol juniorské výbery Realu, neskôr slávne kluby ako Valencia, Liverpool, Inter Miláno, Chelsea Londýn. V Neapole mu na konci sezóny vyprší kontrakt. Ancelotti má s Realom zmluvu aj na nasledujúci ročník.

Vedenie "bieleho baletu" vie, že Benitez má o ich ponuku záujem, ale stanovil si aj dve podmienky, na ktorých môžu rokovania stroskotať. Prvou je trojročný kontrakt, aký dostal za posledné roky v Madride iba Jose Mourinho, druhou plná moc nad prestupmi.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články