window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ďalšia rana pre Bystricu. Znamená to definitívu konca?

DK SFZ rozhodla o odobratí troch bodov Dukle Banská Bytrica.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Trápiaci sa fortunaligista FK Dukla Banská Bystrica dostal ďalšiu ranu. Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) na svojom poslednom zasadnutí rozhodla, že tímu odpočítajú tri body.

"Na základe nesplnenia U792, U904 a U1091, ukladá DO – odobratie 3 bodov, v zmysle čl. 64/2, 7, čl. 32/1 a čl. 36/2 DP. Zároveň ukladá predbežné ochranné opatrenie, spočívajúce v príkaze odstrániť protiprávny stav, vzniknutý v dôsledku disciplinárneho previnenia, podľa čl. 43/1, 2h, p, 4 DP, do 27.5.," uvádza sa v úradnej správe uverejnenej na webe SFZ a ďalej informuje: "Žiada ÚLK o vykonanie U1132, po skončení súťažného ročníka 2014/2015, v súlade s čl. 32/2 DP."

Športový riaditeľ Dukly Martin Poljovka pre denník Šport vysvetlil príčinu rozhodnutia: "Podstata veci v tomto rozhodnutí sa týka nevyplatených financií pre Pavla Jurča, ale nebudem špecifikovať, o koľko ide," uviedol.

Bystričania sa v aktuálnej sezóne trápia, po 29 kolách figurujú s 22 bodmi na poslednom 12. mieste.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články