window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

V poľskom Krunowe zadržali po ďalších násilnostiach deväť ľudí

Tretiu noc pokračovali v juhopoľskom meste Krunow násilnosti futbalových fanúšikov, ktoré vyvolali smrť jedného z nich po zásahu gumovým projektilom zo strany polície. V noci na utorok zadržali bezpečnostné zložky deväť ľudí.
Zdroj: Youtube
Zdieľajte:

Pitva 27-ročného fanúšika v pondelok potvrdila, že muž zomrel na nádledky zranení po zásahu gumovým predmetom a následné masívne krvácanie. Skupiny mladých mužov v reakcii na incident opäť útočili rôznymi predmetmi na policajnú stanicu v Krunowe. Za tri dni utrpelo zranenia už 14 policajtov a 39 ľudí zadržali, informovala agentúra AP.

Násilnosti sa začali v sobotu, keď štvrtoligový duel medzi Concordiou Krunow a Ruchom Radzionkow nedohrali pre násilnosti oboch fanúšikovských táborov. Výtržnosti potom pokračovali v centre mesta, kde sa odohral aj smrteľný incident.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články