window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Trnava skvalitňuje káder na novú sezónu: Spartak z Holandska dotiahol belgickú posilu

TRNAVA - Slovenský futbalový klub FC Spartak Trnava angažoval Belgičana Milana Corryna.
Zľava hráči Trnavy Jakub Paur, Erik Daniel, Patrick Karhan a Martin Mikovič počas prvého tréningu FC Spartak Trnava.
Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj
Zdieľajte:

Dvadsaťpäťročný ofenzívny stredopoliar v uplynulom ročníku obliekal dres Almere City v najvyššej holandskej súťaži Eredivisie.

Corryn podpísal s Trnavčanmi dvojročnú zmluvu. Pôsobenie na Slovensku pre neho nie je neznámou, keďže v minulosti si zahral za AS Trenčín. "Viem, aký je Spartak veľký klub, akú ma históriu a záujem z ich strany ma potešil," povedal po svojom príchode pre oficiálny web klubu. V Trenčíne hrával aj so svojim terajším spoluhráčom Martinom Šulekom: "Prestup som s ním rozoberal a už sa naozaj teším, kedy si s ním, ale aj s novými spoluhráčmi zahrám na ihrisku."

Prečítajte si aj

Gólové oslavy futbalistov FC Spartak Trnava.Z Trnavy zamieril ku rivalovi: Najskôr som neveril, ale nakoniec sa to podarilo

Ligu pozná

Corryn absolvoval v Trenčíne tri sezóny, v ktorých nastúpil spolu na 66 zápasov a strelil v nich sedem gólov. "S Milanom sme boli v kontakte už dlhšie, keďže sme do mužstva chceli doplniť typologickú ´desiatku´. Jeho výhodou je, že pozná našu ligu a s niektorými chalanmi aj hrával. Verím, že do mužstva rýchlo zapadne a bude prínosom aj na ihrisku," povedal hlavný tréner Michal Gašparík.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články