window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Prestupová bomba v slovenskej lige? Slovan ponúka rekordnú čiastku za slovenskú hviezdu

BRATISLAVA - Črtá sa rekordný prestup v slovenskej futbalovej lige. Slovan ponúka milióny za slovenskú hviezdu!
Oslavy hráčov ŠK Slovan Bratislava po získaní majstrovskej trofeje.
Zdroj: TASR - Jakub Kotian
Zdieľajte:

Róbert Mak, Jurij Medvedev a Július Szöke. Tri posily, ktoré zatiaľ predstavil Slovan Bratislava počas tohto leta. Čoskoro sa tento zoznam rozšíri o ďalšie zaujímavé mená.

Ako informuje Športweb, Slovan predostrel lukratívnu ponuku Žiline za ofenzívneho stredopoliara Adriána Kaprálika. Záujem o tohto hráča potvrdil v minulosti tréner belasých Vladimír Weiss st. už niekoľkokrát. Kaprálik odohral uplynulú sezónu na hosťovaní v poľskom Gorniku Zabrze.

Prečítajte si aj

Dávid Hancko a hráč Walesu Finley Stevens.Hancko žiadaným artiklom: Slovenský reprezentant hlavným prestupovým cieľom giganta La Ligy!

"Vedenie Slovana malo za príchod talentovaného futbalistu ponúknuť Žiline rekordnú sumu, najvyššiu čiastku v histórii prestupov v rámci slovenskej ligy. Podľa našich informácií išlo o takmer dva milióny eur plus 20 percent z ďalšieho transferu. Na lukratívnu ponuku zatiaľ vedenie žilinského klubu nereagovalo pozitívne ani negatívne," píše Športweb.

Slovan Bratislava je spájaný aj s ďalšími zaujímavými menami. Tomáš Kotlárik z RTVS nedávno informoval o záujme belasých o slovenského brankára Mareka Rodáka a bývalého kanoniera Slovana slovinského útočníka Andraža Šporara. V prípade Rodáka to však pravdepodobne nedopadne.

"Podľa našich informácií bývalý dlhoročný brankár anglického FC Fulham do Bratislavy nepríde, nakoľko má niekoľko ponúk z Premier League a zotrvanie na Britských ostrovoch je pravdepodobne prioritou 27-ročného košického rodáka," uvádza Športweb.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Športweb

Diskusia

Podobné články