window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Chceli Weissa, reprezentáciu Azerbajdžanu napokon povedie bývalý tréner Cristiana Ronalda

BAKU - Mali záujem o Vladimíra Weissa st., reprezentáciu Azerbajdžanu preberie bývalý kouč Cristiana Ronalda.
Fernando Santos skončil pri kormidle Portugalska.
Zdroj: TASR/AP - Francisco Seco
Zdieľajte:

Pred časom sa objavili informácie o tom, že Azerbajdžan má záujem o slovenského trénera Vladimíra Weissa st. Ten napokon zostáva na lavičke bratislavského Slovana. A reprezentáciu Azerbajdžanu povedie portugalský tréner Fernando Santos. Informovala o tom oficiálna stránka azerbajdžanskej futbalovej federácie.

Vo vyhlásení sa uvádza, že hlavným cieľom Santosa bude vytvoriť konkurencieschopný tím a úspešne hrať v kvalifikácii na EURO 2028. Najväčšie úspechy dosiahol 69-ročný odborník ako tréner portugalskej reprezentácie, kde viedol aj hviezdneho Cristiana Ronalda. Vyhral EURO 2016 a Ligu národov v roku 2019.

Prečítajte si aj

Radosť hráčov Realu Madrid.Al-Nassr ponúka hviezde Realu Madrid 100 miliónov eur na štyri sezóny

Fernando Santos viedol aj reprezentáciu Grécka a Poľska. Na klubovej úrovni bol trénerom Estorilu, Amadory, FC Porta, AEK Atén, Panathinaikosu, Sportingu Lisabon, Benficy Lisabon, PAOK Solún a naposledy viedol turecký Besiktas Istanbul.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články