Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Vulgárny slovenský rodák sa po historickom titule stal hitom internetu: Brankár to určite nevyhral, ku*va!

LEVERKUSEN - Futbalisti nemeckého Bayer Leverkusen po dlhých rokoch ukončili hegemóniu Bayernu Mníchov a dočkali sa historického bundesligového titulu.
Fanúšikovia vítajú tímový autobus futbalistov Bayeru Leverkusen.
Fanúšikovia vítajú tímový autobus futbalistov Bayeru Leverkusen. Zdroj: TASR/AP - Martin Meissner
Zdieľajte:

Veľkou mierou sa o zisk titulu pričinil aj bratislavský rodák a reprezentant Fínska brankár a kapitán farmaceutov Lukáš Hrádecký. Ten si vo veľkej eufórii v rozhovore pre českú televíziu Nova Sport nedával servítku pred ústa a z jeho rozhovoru sa okamžite stal hit sociálnych sietí a internetu.

"No, brankár to určite nevyhral, ku*va. Ja som nemal túto sezónu ani strelu na bránu," zavtipkoval po víťaznej eufórii 34-ročný slovenský rodák.

Prečítajte si aj

Cole Palmer a tréner Chelsea Mauricio Pochettino.VIDEO Tréner Chelsea napriek totálnej demontáži súpera zúril: Je to hanba!

Hrádecký v exkluzívnom rozhovore pripomenul aj prínos a dôležitosť spoluhráčov z Česka a Slovenska pre Bayer: "Keď priniesli Patrika Schicka, hneď som povedal, že potrebujeme viac Čechov a Slovákov. Prišli a hneď je tam titul. Chodíme do sauny, na pivo, máme výborné vzťahy. Je to proste radosť hovoriť pi*oviny, ktorým nikto nerozumie."

"Dnes si to užívame, dnes pijeme. Xabi, to je...zajtra nám dal voľno, no potom musíme ísť do toho sku*veného Londýna. Ja tam ale asi hrať nebudem, tak si môžem dať ešte viac pív," zakončil s humorom Hrádecký pred štvrťfinálovou odvetou Európskej ligy, v ktorej Leverkusen bude uhajovať výhru 2:0 z domáceho duelu.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: TASR, futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články