AS Rím vyrovnalo v nadstavenom čase, Turín s Palermom nerozhodne

Sumár dnešných výsledkov 14. kola talianskej Serie A.

V úvodnom sobotňajšom zápase 14. kola talianskej futbalovej Serie A remizoval AS Rím so Sassuolom 2:2. Hostia sa ujali vedenia v 15. minúte po hrubej chybe brankára Morgana de Sanctisa, keď mu pri odkope stihol vložiť pred loptu nohu Simone Zaza a tá putovala do rímskej brány. O tri minúty neskôr rýchly protiútok hostí úspešne zakončil opäť Zaza.

V druhom polčase dokázali Rimania vyrovnať, napriek tomu, že od 50. minúty hrali bez vylúčeného Daniela de Rossiho. V 78. minúte premenil pokutový kop za ruku hosťujúceho Vrsaljka Adem Ljajič a ten istý hráč v tretej minúte nadstaveného času vyrovnal na konečných 2:2.

Serie A - 14. kolo:

AS Rím - Sassuolo Calcio 2:2 (0:2)

Góly: 50. a 90.+3 Ljajič (prvý z 11 m) - 15. a 18. Zaza. ČK: 50. De Rossi (AS Rím) - 90.+4 Vrsaljko (Sassuolo), 40.000 divákov.

Torino - Palermo 2:2 (1:2)

Góly: 35. Martinez, 63. Glik - 16. Rigoni, 43. Dybala