Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Conte po kľúčovej výhre v derby sfúkol Artetu ako sviečku: Počúvaj, dám ti jednu radu...

LONDÝN - Tréner Conte "vyučuje" Artetu. Počuj, dám ti jednu dobrú radu...
Tréner Antonio Conte.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Tottenham v londýnskom derby porazil Arsenal 3:0 a dotiahol sa na Ligu majstrov na jediný bod. Dve kolá pred koncom sezóny Premier League to bude ešte veľmi dramatické. Tréner Spurs Antonio Conte poslal náprotivkovi z Arsenalu Mikelovi Artetovi jasný odkaz a radu.

Conte posiela Artetovi radu: Nesťažuj sa, sústreď sa na svoj tím

Arteta sa v pozápasových vyjadreniach sťažoval na výkon rozhodcov. Na margo jeho slov reagoval Conte: „Arteta sa veľa sťažuje. Musí sa viac sústrediť na svoj tím. Mal by sa viac sústrediť na svoju prácu, pretože je veľmi dobrý," hovoril taliansky odborník.

Prečítajte si aj

Robert Lewandowski v drese Bayernu.Kam si to namieri? Robert Lewandowski zmluvu s Bayernom Mníchov nepredĺži

„Počuť niekoho sa neustále sťažovať nie je dobré. Počuli ste, že by som sa po zápase s Liverpoolom sťažoval na Fabinha a všetky tie fauly? Nie. Ak chce, môže sa riadiť mojimi radami, ale ak nie, je mi to jedno," dodal Conte, ktorého cituje goal.com.

A čo povedal Arteta?

„Ak by som povedal, čo si naozaj myslím, bol by som potrestaný na šesť mesiacov," cituje španielskeho trénera Sky Sports.

„Neviem klamať, tak radšej nepoviem, čo si myslím. Nie som nešťastný zo svojich hráčov. Som na nich hrdý. Chcem, aby rozhodnutia prišli pred kameru a vysvetlili svoje rozhodnutia. Je to škoda, pretože dnes bola zničená tak krásna hra."

Zdieľajte:
Zdroje informácií: goal.com, Sky Sports

Diskusia

Podobné články