Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Anglická legenda Owen: Nechápem, prečo je PSG favorizované, Messi ich oslabil

LONDÝN - Podľa legendárneho anglického útočníka Michaela Owena príchod Messiho PSG oslabil.
Argentínčan Lionel Messi.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

S veľkými fanfárami nastúpil tento týždeň v úvodnom stretnutí Ligy majstrov PSG prvýkrát s útočným trojzáprahom Messi - Neymar - Mbappe. No vytúžený úspech to neprinieslo, Paríž prekvapujúco v Bruggách len remizoval 1:1.

Takmer okamžite po tom, čo bolo jasné, že Messi posilní PSG, mnohí favorizovali francúzsky tím na víťazstvo v Lige majstrov. No úvodný súboj v LM toto nadšenie výrazne ochladil.

Messiho príchod PSG oslabil, tvrdí Owen

Podľa legendárneho anglického útočníka Michaela Owena príchod Messiho Paríž oslabil.

Prečítajte si aj

Brankár Thomas Strakosha.VIDEO Brankár Strakosha fatálnou chybou prehral Laziu zápas v Európskej lige

„Aj keď nad nimi slintáme, tento tím PSG s týmito útočníkmi, všetci sú sami o sebe fenomenálnymi hráčmi. Ale podľa mňa keď hrajú všetci traja pohromade, robí ich to slabšími," vyhlásil Owen pre BT Sport.

„Nechápem, prečo sú v Lige majstrov jedným z favoritov. Myslím si, že anglické tímy - Chelsea, Liverpool, Manchester City a Manchester United - sú ďaleko lepší," dodal.

Owen doplnil, že ostatné nové posily PSG ako Achraf Hakimi, Gianluigi Donnarumma či Sergio Ramos - sú z pohľadu tímu dôležitejšie ako Messi.

„Mám pocit, že podpis Donnarummu a Sergia Ramosa im dáva väčšiu šancu vyhrať Ligu majstrov, ako podpis niekoho ako Messi," vyhlásil.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: BT Sport

Diskusia

Podobné články