Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Do Slovana mieri reprezentant do 21 rokov. Weiss avizuje aj odchody: Buď pridajú, alebo pôjdu preč

BRATISLAVA - Nová posila pre Slovan - prichádza reprezentant do 21 rokov.
Matúš Vojtko v drese Michaloviec.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan Bratislava posilní ľavý obranca Zemplínu Michaloviec a slovenskej reprezentácie do 21 rokov Matúš Vojtko. Potvrdil to tréner Vladimír Weiss, ktorého cituje šport.sk.

Reprezentant do 21 rokou novou posilou Slovana

„Je to na spadnutie, podľa mojich informácií sme prakticky dohodnutí.”

Rafael Ratao - najlepší strelec Slovana z uplynulej sezóny - pod Weissom v Slovane skončil a klub ho plánuje predať. Aj niektorých ďalších hráčov.

Prečítajte si aj

Gareth Bale, Real Madrid.Brat majiteľa PSG si uťahuje z Realu: Ak sa vám nepáči cena za Mbappého, hrajte si s golfistom

„Predáme aj niektorých ďalších, aby sme uživili tento kolos. Nedá sa ťahať iba z jedného vrecka. Niektorí hráči v Slovane nespĺňajú kritériá, ktoré vyžaduje moderný futbal. Buď pridajú, alebo pôjdu preč," vyhlásil rázne tréner Weiss.

Weiss volá po posilách do ofenzívy

Slovan je v lige zatiaľ bez zaváhania. Na medzinárodnej scéne to ale nie je ono. V kvalifikácii Ligy majstrov vypadol so švajčiarskym YB Bern. V play-off kvalifikácie Európskej ligy Slovan prehral v úvodnom zápase na pôde Olympiakosu 0:3.

„Na našu ligu máme dobrý káder, no na medzinárodný futbal... Videli sme. Keď chceme raz snívať o zápasoch proti Realu Madrid alebo Barcelone v Lige majstrov, musíme priniesť aj mladších hráčov s perspektívou, aj hotových. Musíme sa posilniť v útoku, vedenie na tom pracuje. Mám prísľub, že hráči prídu. Napísal som zoznam a niektorí prídu, niektorí už nie," vyhlásil tréner Weiss.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články