Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Nová zmluva v Juventuse pre Ronalda? Klub nemá záujem a toto je dôvod

TURÍN - Juventus nemá záujem predĺžiť s Ronaldom zmluvu. Toto je dôvod
Cristiano Ronaldo odhadzuje kapitánsku pásku.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Juventus Turín nemá záujem predĺžiť zmluvu s Cristianom Ronaldom. Informuje o tom Sky Sports. Dôvodom sú príliš vysoké platové náklady na hviezdneho Portugalčana.

Ronaldov čas v Juventuse sa chýli ku koncu

Súčasná zmluva Ronalda v Turíne má platnosť do leta 2022. V prípade, že Portugalčan neodíde z Juventusu toto leto, budúci rok ho môže stratiť zadarmo ako voľného hráča.

Prečítajte si aj

Angličan Wayne Rooney v hľadisku počas Euro 2021.Na Rooneyho sa to valí! Po opileckom škandále vážne zranil jedného zo svojich hráčov v Derby

Predtým sa objavili správy o tom, že "Stará dáma" má záujem o rok predĺžiť s Ronaldom zmluvu. S tým, že by mu klesol plat o tretinu. Zo súčasných 31 miliónov eur ročne na 20 miliónov eur.

36-ročný Cristiano Ronaldo sa s 29 gólmi stal najlepším strelcom uplynulej sezóny talianskej Serie A.

Agent Jorge Mendes údajne celé leto ťahá nitkami v zákulisí a snaží sa o Ronaldov prestup. No trh je zabrzdený a čaká sa na nejaký väčší prestup.

V súvislosti s budúcim pôsobiskom Ronalda sa spomína najčastejšie PSG. Závisieť to ale má od budúcnosti Kyliana Mbappého, ktorému tiež končí o rok zmluva a zatiaľ nejaví záujem predĺžiť s francúzskym klubom. Usiluje o neho Real Madrid.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sky Sports

Diskusia

Podobné články