Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hviezda Anglicka: Ak vyhráme EURO, dám si prvé pivo v živote!

LONDÝN - Hviezda Anglicka so špeciálnou motiváciou! Ak vyhrá Albion EURO, dá si prvé pivo v živote.
Declan Rice oslavuje gól s Masonom Mountom.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Anglická hviezda Declan Rice nie je veľkým fanúšikom alkoholických nápojov. 22-ročný klenot West Hamu priznal, že v živote nemal pivo. No sľúbil, že ak Albion vyhrá EURO, tak si dá prvé pivo v živote!

Rice si dá v prípade triumfu Anglicka prvé pivo v živote

„Viete čo, dodnes som si nikdy nedal pivo a to mám 22! Taká je pravda. Nikdy som nemal pollitrák. Nepijem to," cituje slová Declana Ricea portál goal.com.

„Viem, že je to mimo témy, ale nikdy som si nedal pivo. Ľudia sú z toho prekvapení. Nepáči sa mi jeho vôňa, takže som k nemu nikdy nemal blízko."

Na otázku či si dá pivo, ak Anglicko vyhrá nadchádzajúce EURO odpovedal:

„Áno, skúsim to, ale asi to vypľujem!"

Prečítajte si aj

Benzema strieda po zranení.Rozhodnuté: Zahrá si Benzema na EURO?

Declan Rice verí, že britský premiér Boris Johnson zruší zostávajúce obmedzenia, aby si fanúšikovia Albionu mohli očakávaný turnaj naplno vychutnať.

„Ak Boris zruší lockdown a zápasy budú v plnom prúde, národ bude hučať, v puboch sa budú spievať všetky piesne a samozrejme my budeme hrať. Všetci určite pocítime pozitívne účinky na národ."

Anglicko odštartuje účinkovanie na európskom šampionáte v nedeľu zápasom proti Chorvátsku. Následne si zmeria sily so Škótskom a Českom.

Zverenci trénera Garetha Southgatea budú mať benefit v podobe domáceho prostredia. Všetky tri zápasy v skupine sa odohrajú na legendárnom štadióne Wembley.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: goal.com

Diskusia

Podobné články