MONACO - Hromadná bitka po šlágri vo Francúzsku! Až štyri červené karty
Zdroj: 39358

Súboj tretieho Monaca so štvrtým Lyonom bol čerešničkou na torte bohatého futbalového nedeľňajšieho programu.

Šláger vo Francúzsku vyvrcholil masívnou bitkou

"Kniežatá" viedli po prvom polčase 1:0, napokon však po prehre 2:3 zostali bez bodu.

Záver šlágra francúzskej Ligue 1 bol poriadne dramatický. V 86. minúte Monaco kopalu penaltu, Ben Yadder z bieleho bodu vyrovnal.

VIDEO Šokujúce zábery z invázie fanúšikov Man Utd: Šláger s Liverpoolom zrušili!

V 89. minúte ale hosťujúci Cherki rozhodol o výhre hostí.

Emócie hustli a po záverečnom hviezde sa na ihrisku strhla masívna bitka. Rozhodca udelil až štyri červené karty - po dve na oboch stranách.

Geubbels a Pellegri dostali červenú z domáceho tímu a Marcelo s De Scigliom z Lyonu.

Boj o tretiu pozíciu zaručujúcu miestenku v kvalifikácii Ligy majstrov bude ešte poriadne dramatický. Lyon znížil náskok Monaca na jediný bod, do konca zostávajú ešte tri kolá.