Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zlatan Ibrahimovič zúri: Toto som vám nedovolil!

MILÁNO - Zlatan Ibrahimovič poriadne zúri a volá po vyšetrovaní: Toto som vám nedovolil!
Zlatan Ibrahimovič, AC Miláno.
Zdroj: twitter AC Milan
Zdieľajte:

Zlatan Ibrahimovič volá po vyšetrovaní EA SPORTS, nakoľko použili v hre FIFA21 "jeho tvár a meno bez dovolenia".

Zlatan Ibrahimovič sa hnevá na EA SPORTS

39-ročná superhviezda AC Milána pridala na sociálnej sieti Twitter príspevok, v ktorom spochybňuje oprávnenosť použitia jeho mena a tváre v spomínanej hre.

„Kto dal FIFA EA Sport povolenie použiť moje meno a tvár? FIFPro? Nie som si vedomý, že by som bol členom FIFPro a ak som, tak som tam bol umiestnený bez akéhokoľvek vedomia a pomocou nejakých čudných ťahov."

„A určite som nikdy nedovolil FIFAcom alebo FIFPro zarábať peniaze s využívaním mňa."

„Niekto celé roky profituje na mojom mene a tvári bez dohody oboch strán."

„Čas na vyšetrovanie," napísal Zlatan Ibrahimovič na Twitter.

Na jeho príspevok reagoval aj Gareth Bale

Gareth Bale reagoval na Ibrahimovičov príspevok.

„Zaujímavé...čo je FIFPro?" A pridal hashtag "čas na vyšetrovanie".

Prečítajte si aj

Zlatan Ibrahimovič, AC Miláno.Superagent Raiola: Ibrahimovič vzkriesil celé AC Miláno, je 90 % tímu. Môže hrať aj do päťdesiatky

AC Miláno sa tento rok dohodlo na exkluzívnom niekoľkoročnom partnerstve s EA Sports, ktoré štartuje práve pri hre FIFA21, vďaka ktorému má firma prístup k hráčom, dresom, tréningovým ihriskám a štadiónu San Siro.

Ibrahimovičove sťažnosti na Twitteri prichádzajú len niekoľko dní po tom, čo obdaroval spoluhráčov z Milána PlayStation 5.

Možno aj tým motivoval kabínu k výbornému výkonu vo víkendovom šlágri talinskej Serie A, v ktorom Rossoneri vyhrali v Neapole 3:1 a Ibrahimovič k triumfu prispel dvoma gólmi.

AC Miláno je po ôsmich kolách stále neporazené a na čele talianskej ligy o dva body pred druhým Sassuolom. Ibrahimovič je s 10 gólmi najlepším strelcom ligy, má o dva zásahy na konte viac ako druhý Cristiano Ronaldo.

V stretnutí s Neapolom sa však Zlatan Ibrahimovič zranil a pre problém so zadným stehenným svalom bude chýbať najbližších 10 dní, po ktorých sa podrobí ďalšiemu vyšetreniu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter Zlatan Ibrahimovič

Diskusia

Podobné články