Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Legenda prezradila dôvod, pre ktorý Liverpool nerobil žiadne veľké nákupy hráčov

LIVERPOOL - Nie je to o tom, že by nemal peniaze. Legenda hovorila o tom, prečo Liverpool nerobil v lete žiadne veľké nákupy
Tréner Jurgen Klopp.
Zdroj: twitter FC Liverpool
Zdieľajte:

Obranca Kostas Tsimikas z Olympiakosu bol jedinou významnejšou novou posilou FC Liverpool v lete. Hovorí sa ešte o Thiagovi Alcantarovi z Bayernu Mníchov, no zatiaľ je tento transfer len vo fáze špekulácií.

Jurgen Klopp nedávno reagoval na veľké nákupy rivalov z Premier League, najmä Chelsea, ktorá enormne posilnila. Nemecký tréner hovoril o tom, že Liverpool nie je klubom oligarchov ani štátu a nemá peniaze na veľké nákupy.

Liverpoolska legenda Ian Rush je však presvedčený, že The Reds nepotrebujú veľké posily na to, aby obhájili titul v anglickej Premier League, ktorý získali absolútne dominantným spôsobom.

Prečo Liverpool nerobil v lete veľké nákupy?

„V ideálnom svete chce každý podpisovať, ale problém, ktorý je v Liverpoole spočíva v tom, že ak niekoho podpíše, nemá zaručené miesto," uviedol Rush v rozhovore pre 888Sport.

Prečítajte si aj

Brankár Edouard Mendy.Pred 6 rokmi bol nezamestnaný a čakal v rade na úrade práce. Teraz je na dosah zmluvy s Chelsea!

„Mohli podpísať hráča za 80 miliónov libier, ale prišiel by bez záruky miesta v prvom tíme?"

„Tak silný je tím Liverpoolu a zmení sa to jedine, ak bude mať niekoľko zranení. Ak vynechám zranenia, myslím si, že Klopp je so svojím tímom spokojný."

„Všetci ostatní kvôli tomu utrácajú, pretože to musia dohnať a podpísať nových hráčov. Musia dostať svoju hru na vyšší level, pretože Liverpool zvýšil štandard."

„Musíme dúfať, že všetci zostanú fit, ale neobával by som sa, že Liverpool nikoho nepodpíše."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: 888Sport

Diskusia

Podobné články