Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Trenčín definitívne stratil trpezlivosť: Toto je nástupca Kohlera na lavičke AS!

TRENČÍN - Fortunaligový klub AS Trenčín ukončil spoluprácu s trénerom Matthiasom Kohlerom. Novým kormidelníkom AS sa stal Norbert Hrnčár. Klub o tom v utorok informoval na svojom webe.
Matthias Kohler v Trenčíne skončil.
Matthias Kohler v Trenčíne skončil. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Spoločne s Hrnčárom doplnil realizačný tím prvého mužstva na pozícii asistenta Richard Höger. Ďalšími spolupracovníkmi nového kormidelníka budú Juraj Ančic a Michal Hanek. Ako tréner brankárov pokračuje Kris Stergulc. Kohlerov asistent Roman Marčok sa bude opäť naplno venovať práci v klubovej akadémii – This is my sen Academy.

Trenčín figuruje po dvanástich kolách na 9. mieste s trinástimi bodmi. Na víťazstvo vo FL čaká od 24. augusta.

Prečítajte si aj

Futbalisti FC Vion Zlaté Moravce.VIDEO Dve fatálne zlyhania arbitrov v Dunajskej Strede: Hrubá chyba rozhodcov, obrali nás o vyrovnanie!

Štyridsaťdeväťročný Hrnčár viedol v minulosti Banskú Bystricu, Myjavu, Ružomberok a Karvinú. Ružomberčanov priviedol pred dvoma rokmi k tretej priečke vo Fortuna lige.

Trenčín je tretí klub v najvyššej súťaže, ktorý spravil v tejto sezóne zmenu na trénerskom poste. Predtým sa porúčali z FK Pohornie Ján Rosinský s Rastislavom Urgelom, nahradil ich Mikuláš Radványi. V úvode ročníka skončil v Slovane Bratislava Martin Ševela, na jeho post prišiel Ján Kozák ml.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články